tomaszow.tv

Rozbój z użyciem noża

dodano: 14 sierpnia 2018, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Pod zarzutem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia do policyjnego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Zamościa. Młodzieniec, atakując nożem próbował zmusić dwóch przechodniów do wydania pieniędzy. Jeden z nich w obawie o swoje życie i zdrowie uciekł. Drugi zaś trzymanym w ręku plecakiem bronił się przed atakującym go napastnikiem. W trakcie szarpaniny rozbójnik ranił 33-letniego zamościanina w okolice klatki piersiowej. Na szczęście rana jakiej doznał nie okazała się groźna.

Dzisiejszej nocy dyżurny zamojskiej komendy powiadomiony został o rozboju do którego doszło tuż po godzinie 1.00. Z przekazanych informacji wynikało, że do idących ulicą Sadową dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 26 i 33 lat podszedł młody mężczyzna, który zażądał wydania pieniędzy na alkohol. Groził przy tym użyciem noża, który trzymał w ręku i wymachiwał nim w ich kierunku. Jeden z nich w obawie o swoje życie i zdrowie uciekł. Drugi zaś trzymanym w ręku plecakiem bronił się przed atakującym go napastnikiem. W trakcie szarpaniny rozbójnik ranił 33-letniego zamościanina w okolice klatki piersiowej. Na szczęście rana jakiej doznał nie okazała się groźna.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz