tomaszow.tv

Chiny 4x na TAK

dodano: 22 stycznia 2018, źródło: invest.lubelskie.pl

W tym celu Polska Agencja Inwestycji i Handlu przygotowała cykl 4 seminariów, które będą odbywały się regularnie w lutym. Już 7 lutego odbędzie się pierwsze spotkanie poświęcone zagadnieniom sprzedażowym. Kolejne będą dotyczyć inwestowania i eksportu. W programie przewidziane zostały również konsultacje indywidualne.

GoChina - cykl seminariów
7 lutego | Jak skutecznie sprzedawać w Chinach?
Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom sprzedażowym. Eksperci specjalizujący się w eksporcie do Chin omówią tematykę dotyczącą kanałów dystrybucji, nisz dla polskich produktów, jak również podpowiedzą, w jaki sposób należycie przygotować skuteczną ofertę produktową. Uczestnicy dowiedzą się także, jak współpracować z chińskimi partnerami.
20 lutego | Blaski i cienie eksportu do Chin - co zrobić, by zaistnieć na rynku miliarda konsumentów
Wydarzenie przyniesie odpowiedzi m.in. na pytania: jak przygotować się do eksportu? Jak prowadzić eksport, żeby uniknąć kosztownych błędów? Zaprezentowane zostaną praktyczne wskazówki.
21 lutego | Gdzie i za ile - czyli przewodnik jak inwestować w Chinach
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się o prawnych formach prowadzenia działalności gospodarczej w Chinach, w tym m.in. jaką wybrać formę, aby najlepiej odpowiadała naszym potrzebom. Dodatkowo poruszone zostaną zagadnienia z zakresu przygotowania do inwestycji oraz zagadnienia inwestycyjne w oparciu o sprzęt medyczny i zielone technologie.
22 lutego | Konsultacje indywidualne z zakresu sprzedaży i inwestycji na rynku chińskim
Seminarium poprowadzi Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego Agencji w Szanghaju - dr Andrzej Juchniewicz, który odpowie na pytania uczestników. Zainteresowani będą mogli porwadzić się zarówno w zakresie sprzedaży do Chin, jak i w kwestiach inwestycyjnych.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz