tomaszow.tv

SLD Zamość- ustawa „dezubekizacyjna”

dodano: 01 grudnia 2017

Federacja Stowarzyszeń Służb Mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Sojuszem Lewicy Demokratycznej zwraca uwagę Państwa na los osób dyskryminowanych, pomawianych, szkalowanych i skrzywdzonych - ustawą z dnia 16.12.2016 r., zwaną „dezubekizacyjną”, która w sposób niezgodny z Konstytucją i obowiązującym prawem, odebrała emerytury i renty funkcjonariuszom Rzeczypospolitej Polskiej, którzy poświęcili swoje życie w służbie Narodu, Wolnej Polski i Polaków,  którym nie udowodniono żadnego naruszenia prawa i etyki zawodowej, a świadczenia emerytalno – rentowe nabyli na mocy prawnych orzeczeń za uczciwą służbę w III RP, w takich organach jak; Policja, CBŚ, CBA, Straż Graniczna itp.

Sojusz Lewicy Demokratycznej uczestniczy aktywnie w zbieraniu podpisów pod projektem obywatelskim cofającym zmiany wprowadzone przez ustawę zwaną "dezubekizacyjną". Podpisy poparcia, zbierane są przez przedstawicieli Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych Rzeczypospolitej Polskiej, członków i sympatyków Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz w siedzibie  Sojuszu Lewicy Demokratycznej gdzie od 04.12.2017 r. pełnić będą dyżury Radni Rady Miasta Zamość, członkowie Zarządu Miejskiego SLD oraz Radca Prawy.
Zamość ul. Sadowa 6 Ip. w godzinach od 15 - 17.

 

 

SLD Zamość

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 14:48, 01 grudnia 2017 przez: ppp

I już kłamstwo. Nie odebrano rent i emerytur, tylko obniżono, a to zasadnicza różnica. Zacytuj